• Nejbližší letiště: Gold Coast a Brisbane
  • Délka cesty z letiště: 30 min (GC), 60-75 minut (BNE)
  • Atrakce: zábavní parky (Movie World, Sea World, apod.)
  • Surfování, pláže

Město Gold Coast tvoří nekonečné bílé písečné pláže, které zaujímají více než čtyřicet kilometrů. Překrásná pláž leží asi hodinu jízdy autem od Brisbane. Pro evropské návštěvníky představuje Gold Coast zajímavou kombinaci Miami a Costa Brava.

Toto "zlaté pobřeží", pravý prázdninový ráj, je vybaveno ideální infrastrukturou pro jakékoli sportovní i kulturní činnosti. Vedle výborných podmínek pro vodní sporty nabízí tato destinace i řadu zábavních parků (Sea World, Dream World, Warner Brothers Movie, atd.). Vnitrozemí bude dozajista rozmazlovat Vaše smysly krásnou krajinou a národními parky. Díky subtropickému klimatu s 300 slunečními dny v průměru ročně je tato oblast jedním z nejnavštěvovanějších turistických regionů země.