• Nejbližší letiště: Lamezia Terme
  • Transfer zahrnut v ceně
  • Atrakce: okolní příroda, pláže
  • historické centrum města

Město Tropea je postaveno na vrcholku útesu nad Tyrhénským mořem a odhaluje úžasné krásy a půvaby. Křišťálově čisté moře a písečné pláže, na něž má starobylé městečko, které se stalo módním letním letoviskem pro mnoho italských turistů, majestátní výhled. Toto město je skutečným klenotem Kalábrie. Je lemováno malými uličkami s několika krásnými domy a dlážděnými pěšími zónami, které zvou k procházce a také k nahlédnutí do výloh místních obchodů. Kouzelné kavárny a trattorie Vás lákají vstoupit a ochutnat místní speciality. Chcete-li si dát opravdovou italskou pizzu, pak navštivte vyhlášenou pizzerii "Vecchio Forno" v malé přilehlé ulici. Ve večerních hodinách se centrum promění v živoucí rušné město a Vy jste otevřeně zváni k popíjení vína na některé z mnoha teras, kde můžete strávit čas ještě před tím, než se vydáte tančit. Tedy samozřejmě pouze v případě, že je tanec Vaším oblíbeným druhem zábavy. Tropea je skvělým místem pro kombinaci studia jazyků a dovolené.