Na jihu Sunshine Coast, v jedné z nejkrásnějších částí Queenslandu leží jedna z nejúžasnějších destinací Austrálie - Maroochydore. Leží na pobřeží Korálového moře a spojuje v sobě kouzlo malého pobřežního městečka, dynamiku mladého města plného energie a neobvyklé přírodní prostředí.

Maroochydore nabízí nenapodobitelné prostředí pro studium i pro život. Mořské vlny stvořené pro surfování, zlaté pláže, oslňující slunce, průzračné moře, plachtění, rybaření, turistika nebo plážové party - v MAroochydore je možné všechno. A aby toho nebylo málo, z je to odsud jen kousek do Brisbane, Noosy, Gold Coast nebo na Fraser Island. Rozhodně si nezapomeňte foťák! Po večerech si určitě užijete atmosféru nočního života se svými přáteli. Naučte se anglicky na březích Pacifiku a navažte nezapomenutelná přátelství. Sunshine Coast Vám slibuje vzrušující studijní pobyt!