• přímé lety z Prahy i Brna
  • cena týdenní jízdenky: 25-50 GBP
  • Atrakce: Buckingham Palace, Westminster Abbey
  • London Eye, Tower of London
  • muzea, divadelní a muzikálová představení

Hlavní město Spojeného království, předák v oblasti umění a světového obchodu, je pulzujícím městem, kde se historie snoubí s posledními výkřiky modernity. Krátce řečeno, jde o perfektní místo pro strávení jazykového pobytu. Potulujte se na nábřeží Temže, dejte si pintu v camdenském “boozer” (londýnský slangový výraz pro pub) nebo si prostě užívejte energie této mezinárodní metropole. Jedna věc je jistá: novým věcem k vidění, dělání a ochutnávání v domově anglického jazyka nebude nikdy konec. Pokud budete potřebovat přestávku jednoduše si vyberte pohodlné místo v některém z městských parků nebo muzejí světové třídy a užijte si klidu v srdci dění. Nabízíme znamenitý výběr destinací v Londýně, od zelených městských vesnic Wimbledon, Hampstead a Highgate až po rušný West End. Kurz angličtiny v Londýně je skvělá příležitost seznámit se s městem nebo jej poznat lépe.

Ať již si vyberete ke studiu angličtiny v Londýně kteroukoliv z jeho čtvrtí, město vás brzy uchvátí. Brouzdejte se mezi jednotlivými tržními stánky v Camdenu a Brick Lane, kde můžete nalézt jediněčně výhodný nákup, navštivte inspirativní galerie plné klasických a moderních mistrovských děl nebo se procházejte ulicemi, kde zakopnete o puby, kavárničky, divadla a mnoho dalších atrakcí, které toto velkolepé město nabízí. Zazpívejte si společně na některém muzikálu nebo se připojte k chorálu na fotbalovém zápase Premier League. Užijte si východ slunce ve Waterloo a noční život v Soho. Londýn je město, které pro každého nabízí něco zajímavého.