Marbella se nachází v samém srdci pobřeží Costa del Sol. Pyšní se mnoha přednostmi, které přitahují návštěvníky : slunce po celý rok, pláže s jemným pískem, soukromé večery, luxusní jachty, noční golf, šampaňské, jet-sety. Marbella je nezpochybnitelnou královnou slavností po celém Costa del Sol, v současné době také jedno z nejprestižnějších lázeňských středisek v Evropě. Nic překvapivého. Marbella má velmi příjemné klima, rtuť teploměru málokdy poklesne pod 20°C. Šarmantní bílé uličky starého města a nekonečné pláže kontrastující s azurově modrým mořem. Marbella má zkrátka všechny přednosti. A turisté je náležitě oceňují. Jachty v přístavu Puerto Banús jsou delší a hezčí než kdekoliv jinde, golf se zde hraje i v noci a večírky zde patří k těm nejbláznivějším na celém Iberském poloostrově. Marbella se nachází blízko Sevilly, Cordóby a Granady, kam se můžete vydat za kulturou. Marbella je ideální destinace pokud chcete spojit výuku španělštiny s pobytem na pobřeží Středozemního moře oplývajícího sluncem a slavnostmi.