• Nejbližší letiště: Heathrow, Gatwick
  • Autobusové spojení přímo z letiště
  • Délka cesty z ketiště: cca 2 hodiny
  • Atrakce: pláže a molo

Bournemouth, který je považován za nejpříjemnější univerzitní město na jihu Anglie, přijímá každý rok více než 10 tisíc místních studentů a téměř stejný počet studentů zahraničních. Váš jazykový pobyt bude ve znamení studií, ale též zábavy a párty! Látka k hovoru vám v tomto kosmopolitním, moderním městě s širokou kulturní nabídkou nikdy nedojde. Možná i vy zařadíte po příjemné procházce obchody s viktoriánskými fasádami pauzu - na "Tea time" u jedné z překrásně kvetoucích zahrad nebo na lehátku s desetikilometrovým výhledem na písečné pobřeží. Díky extrémně mírnému klimatu se Bournemouth hodí k návštěvě po celý rok. Pokud si chcete moře užívat jen z dálky, nechte se unést do "New Forest", pohádkového lesa s malebnými vesničkami.