• Nejbližší letiště: Gatwick
  • Délka cesty z letiště: 60 minut
  • Přibližně 75 minut vlakem z centra Londýna
  • Skvělé místo pro využití jízdního kola
  • Hlavní atrakce: pláž a blízkost Brightonu a Londýna

Worthing ležící na jižním pobřeží Anglie má všechno pro to, aby se vám líbil.  Příjemné centrum města, krásná kulturní nabídka, spousta parků a zelených ploch a samozřejmě moře, které při odlivu odhaluje malé písečné oázy nacházející se uprostřed oblázků...S nádhernou promenádou dlouhou 8 km podél La Manche a majestátním molem, odkud můžeme pozorovat vracející se rybáře, Worthing nemusí nic závidět svým sousedům v oblíbeném Brightonu. Po celá staletí sem jezdila královská rodina. Město je proslulé svým jemným šarmem a klidnou a mírumilovnou atmosférou. Užijte si živé pěší zóny, kde na vás čekají hospůdky, kavárny, divadla a celá řada butiků, nebo zcela změňte prostředí. Londýnský šum nebo nádherná krajina South Downs ? Z jižního přístavu ve Worthingu máte na dosah celou jižní Anglii !