V tomto městě ve středu Anglie se míchá minulost s přítomností a spojují se ve fascinující architektonický a kulturní mix. Bývalá dílna světa v dobách anglické průmyslové revoluce je nyní obchodním střediskem země. Se svými muzei, divadly, obchody, galeriemi a pěšími zónami je Birmingham nejvyhledávanější destinací módních expertů - samozřejmě až po Londýně! V četných restauracích si vyberete ze všech světových kuchyní za rozumné ceny. Fotbaloví fanoušci neopomenou navštívit sídla klubů Aston Villa FC, Birmingham City nebo West Brom a ponoří se do atmosféry těchto mytických stadionů. Birmingham je také rodištěm mistra čokolád Cadburyho a můžete se zde dozvědět vše o historii a tajemstvích výroby této slavné anglické čokolády. Nechte se během svého pobytu v Birminghamu svést kouzlem tohoto oblíbeného města s výjimečnou kvalitou života!