• Nejbližší letiště: Boston (Logan International Airport)
  • Délka cesty z letiště: cca 30-45 minut
  • Cena měsíční jízdenky: cca 85 USD
  • Atrakce: Faneuil Hall Marketplace, Harvardská univerzita
  • Cape Cod, Martha's Vineyard, Salem

V minulosti město, ve kterém vypukla americká revoluce, v současnosti hrdé univerzitní centrum, domov nejprestižnějších světových univerzit a světoznámých sportovních organizací. Mladí, dynamičtí obyvatelé vnášejí do města svými otevřenými postoji zela mimořádnou atmosféru a energii, díky které je tu možno navazovat nezapomenutelné přátelské kontakty. Studentům se v Bostonu daří obzvlášť dobře; navíc je ve městě očekává spousta zábavy v podobě sportovních i kulturních akcí, po celý den i přes noc! Někdejší koloniální město skrývá i řadu šaramantních zákoutí, moderní Boston oproti tomu otevřeně zve ke všemu, co lze od města s více než půl milionem obyvatel očekávat ? je to skvělé spojení atmosféry staré Evropy a nového kontinentu.