Užitečné tipy

Při přeletu letadlem přes Boracay Island vypadá tento ostrov jako motýl rozevírající svá křídla, s modrým mořem v pozadí. Ostrov se nachází uprostřed filipínského souostroví a i přes své nevelké rozměry (7 km na délku a 4 km na šířku) patří k tomu nejkrásnějšímu, co Filipíny nabízejí. Tropiscký ostrov snů, který nabízí vše potřebné k tomu, aby přeměnil Vaši dovolenou ve výjimečný jazykový pobyt.

Žádná města, žádné ulice, jen malá hlavní cesta, telefon, internet a pak už jen průzračně modrá voda, dechberoucí korálové útesy, bílý písek a moře, ve kterém si můžete naprosto bezpečně zaplavat. Na ostrově známém pro své krásné pláže a bujnou vegetaci obývá jen o něco více než 10 tisíc lidí. Hlavní město Manila se nachází asi hodinu cesty letadlem, do Boracay vám pak cesta bude trvat asi 20 minut lodí. Život na Boracay Island probíhá poklidně...většina návštěvníků se opaluje na pláži nebo užívá chladivé vody. Kousek ráje v Jihočínském moři Vás očekává s velmi zvláštním jazykovým pobytem, během kterého Vám stačí udělat jen pár kroků z bílé pláže do hodin angličtiny ve škole umístěné přímo na pláži! Jazykový kurz v těchto, doslova rajských, podmínkách je opravdovým zážitkem.