• Pohodlné vlakové spojení z Prahy
  • Doporučujeme pronájem kola po dobu pobytu
  • Bohatý noční život
  • Atrakce: St. Pauli, jezero Binnealster
  • Ochutnávka mořských plodů

Hanzovní město Hamburg má 2,5 milionu obyvatel, což z něj činí druhou nejlidnatější metropoli Německa. Do dějin města se zapsala celá řada historických událostí, dnes je Hamburg kosmopolitní a představuje hospodářské i kulturní centrum oblasti. Navíc díky své výhodné zeměpisné poloze má zvláštní vztah k moři a řekám.

Je to nejvýznamnější přístav Německa celosvětové důležitosti, s bezmála 2 500 mosty – a to je víc, než kolik je mostů v Benátkách a v Amsterdamu dohromady! Jezero Binnenalster v samotném srdci města je výchozím bodem mnoha půvabných poznávacích cest centrem Hamburgu. Budete srdečně vítáni na terase některé z nespočetných kaváren, kde si můžete mezi nákupy a prohlídkami města příjemně odpočinout. Nepropásněte jedinečnou možnost vybrat si také z nabídky 31 divadel, desítek koncertních sálů, 50 muzeí a 4 000 restaurací, díky nimž je toto město atraktivní pro návštěvníky z celého světa. Takže: "Viel Spass!"