Bocas del Toro...klidná a chráněná destinace, kde se můžeme přemísťovat pěšky, na kole nebo na člunech. Bocas del Toro...klidné a mírumilovné místo, kde pod širým nebem si můžete vychutnávat „salát z mořských plodů“, „smažené banány, chobotnice a rýži s kokosem“ a langusty a přitom poslouchat šumění vln. Pro ty, kterým nevadí nedostatek turistických zařízení a lázeňského vybavení, je Bocas del Toro opravdovým královstvím, ono tolik hledané a dosud ne zcela nalezené eldorádo. Ještě dnes sem přicházejí turisté s batohem na zádech a výpadky elektřiny a vody jsou spíše než přítěží záminkou strávit příjemný večer se sousedy. Toto malé provinční hlavní město, rozkládající se na Kolumbově ostrově, dřívějším "Isla del Drago", se otevírá 9 hlavním ostrovům souostroví. Mangrovy, červené korály, obrovské želvy a rozsáhlé nedotčené pláže. Jedinečný mořský park na světě, pouzdro ostrova Isla Bastimentos a nádherná scenérie. Pokud máte rádi místa ležící mimo dlážděné cesty, kde vládne pouze příroda…pokud máte rádi moře, jemné karibské vůně a noci plné hvězd…a pokud máte rádi hlavně španělštinu, španělštinu plnou smíchu, slavností a hudby…můžete si být jisti, že v Bocas del Toro budete jako doma!