• Nejbližší letiště: Vancouver International
  • Délka cesty z letiště: 30 min
  • Cena měsíční jízdenky: 90-170 CAD
  • Atrakce: Gastown, Granville Island, Chinatown
  • krásná příroda v okolí

Vancouver, ležící mezi Tichým oceánem a horami a známý jako Perla Pacifiku, je třetí největší město Kanady. Jeho úchvatná příroda, kosmopolitní duch a výjimečná životní úroveň z něj činí jednu z nejkrásnějších destinací světa. Srdečné přijetí je zaručeno!

Tato metropole obchodu, financí a průmyslu nezná odpočinku a, podobně jako sousední město na druhé straně hranice, žije "24 hours life style". Dokonce některá lyžařská centra v okolí fungují dnem i nocí po celý rok. Pokud ovšem dáváte přednost odpočinku na břehu vody, vydejte se na pláže obklopující město a vyzkoušejte "Seabus", tedy jakýsi mořský autobus, jenž vás snadno přepraví více na sever či na jih. Vancouver je jedno z nejvíce kosmopolitních měst v Severní Americe a neustále přijímá nové imigranty. Toto mezinárodní křížení kovbojského folklóru a rozmanité kulturně-etnické směsi vám slibuje nevšední zážitky. Město má pro své návštěvníky po celý rok připravenu plejádu kulturních a festivalových aktivit.